Про нас

Пошив мужской, женской и детской одежды в Днепре

Мене звуть Ольга Малахова. Майже 20 років тому я отримала освіту технолога швейного виробництва, але завжди мріяла не про виробництво, а про індівідуальний пошив одежі - для дітей та дорослих. Саме тому у 2007 році я створила власне ательє й таким чином ми разом з моїм невеликим коллективом працюємо вже більше як 10 років.

За цей час багато чого змінилося - ми співпрацюємо з дізайнерами, розробляємо свої власні моделі, співпрацюємо з різними сценичними колективами як в Україні, так й закордоном. Ми шиємо одяг як для дорослих, так й для дітей, а також намагаємося втілити у життя найвибагливіші побажання нашіх клієнтів.

Робота ательє - це завжди робота індівідуальна, творча. Завдяки моєму професіному досвіду, а також завдяки велечезному досвіду людей, які працюють зі мною, нам вдається виконувати свою роботу якісно та ефективно. Тому наші клієнти можуть бути впевниними - ви отримаєте професійний та індівідуальний підхід до кожного вашого замовлення, якщо потрібно - ми допоможемо вам вибрати тканину, яка підкреслить вашу індівідуальність, допоможемо відпрацювати модель та багато чого іншого, що входить у понняття індівідуальний пошив.

То ж ми чекаємо вас, друзі, у якості нашіх клієнтів, та сподіваємося що ви отримаєте справжне задоволення від гарного, пошитого виключно для вас одягу.

Щиро з повагою

Ольга Малахова

Якщо ви маєте побажання, пропозиції та зауваження - ви можете висловити їх, користуючись формою у розділі Контакти